JK Diesel Service

MAN Truck Service Grudziądz

Dodatkowe usługi Grudziądz

Nie tylko tutaj, ale na wszystkich stacjach sieci JK Diesel oferujemy AdBlue w najniższej cenie w Polsce - tylko 0.99 PLN za litr

MAN Service Grudziądz - prezentujemy szeroki wachlarz usług

MAN Truck Service w Grudziądzu to także dodatkowe usługi, które są dostępne dla naszych klientów. We wszystkich stacjach sieci JK Diesel oferujemy AdBlue w najniższej cenie w Polsce. To konkurencyjna cena z myślą o Tobie oraz Twoim portfelu. Zapewniamy Ci wysoką jakość obsługi pojazdów MAN, ale także pomożemy zaoszczędzić na kosztach eksploatacji, dzięki naszym atrakcyjnym cenom AdBlue.

W grudziądzkim serwisie dysponujemy również myjnią, co czyni naszą placówkę kompleksowym warsztatem i miejscem, w którym zadbamy całościowo o Twój pojazd. Nasze holistyczne podejście do motoryzacji to odpowiedź na potrzeby klientów. Obecnie w naszych oddziałach w całej Polsce, jako serwisant czołowej marki pojazdów ciężarowych, oferujemy Ci szeroką wszechstronność w obsłudze.

Specjalizujemy się w fachowym doradztwie dla pojazdów MAN

Kolejną z usług, której chętnie się podejmiemy, jest serwis opon do wszystkich typów samochodów ciężarowych. Czekamy na Ciebie w godzinach pracy serwisu, kiedy możesz przyjechać i powierzyć nam swój pojazd. Wykonamy dla Ciebie wszelkie naprawy wulkanizacyjne, a także przeprowadzimy przegląd i zasugerujemy ewentualne zmiany, które należałoby podjąć.

MAN Service w Grudziądzu to również szerokie doradztwo w zakresie ogumienia. Kupisz u nas opony do Twojego pojazdu, które oferujemy wraz z natychmiastową ich wymianą. Ta usługa jest dla nas ogromnie wartościowa, dzięki czemu zawsze dbamy o Twoje bezpieczeństwo, które na drodze jest dla nas priorytetem.

Profesjonalny serwis marki MAN dla Ciebie

Możemy pochwalić się już trzema miejscami, w których prowadzimy profesjonalny serwis napraw pojazdów marki MAN. Będąc tyle lat w tak wymagającej branży, możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Dokładność i precyzja w naszej pracy to najważniejsze kwestie, o które musimy zadbać. Podobnie w przypadku bezpieczeństwa - ono zawsze stoi dla nas na pierwszym miejscu.

Jeżeli znajdujesz się w pobliżu naszej stacji i potrzebujesz skorzystać z pomocy drogowej, skontaktuj się z nami pod następującym numerem: +48 56 46 88 100. Działamy dla Ciebie non-stop i jesteśmy cały czas dyspozycyjni pod wskazanym kontaktem. Cokolwiek się stało, natychmiastowo udamy się na miejsce i pomożemy Ci na drodze usunąć usterkę. Jesteśmy w stanie skutecznie pomóc już na miejscu zdarzenia.

Dysponujemy ciągnikiem holowniczym pozwalającym na holowanie zestawu o masie maksymalnej do 30 ton. Jeżeli jest taka potrzeba, ciągnik może znacząco ułatwić nam zholować Twój pojazd, który nie nadaje się do dalszej jazdy. W takim przypadku niezbędne będzie przejechanie trasy do warsztatu, gdzie fachowo zajmiemy się z występującymi uszkodzeniami czy usterkami - wówczas otrzymasz od nas kompleksową pomoc.

Postaw na fachowców od pojazdów producenta MAN

Zapraszamy do MAN Truck Service w Grudziądzu. Miejsca, w którym męska pasja do motoryzacji spotyka się ze specjalistyczną obsługą i podejściem. Jesteśmy gronem osób, które pasjonuje się pojazdami ciężarowymi marki MAN, co pozwoliło nam na profesjonalne podejście i maksymalną skuteczność w zakresie pracy nad pojazdami niemieckiego producenta MAN.

Przyjedź do nas i przekonaj się, co wyróżnia nasz serwis od pozostałych. Sprawdź, jak dobrze znamy się na pojazdach marki MAN, a dzięki przekonaniu do jk-services.pl będziesz wiedział, że w naszym serwisie profesjonalnie zajmiemy się Twoim pojazdem.

Zapraszamy do MAN Truck Service w Grudziądzu!

TRUCKS AJ Sp. z o. o.
ul. Macieja Rataja 6
86-300 Grudziądz
Polska
Współrzędne GPS
N 53° 26' 47.5"
E 18° 43' 24.7"
Kontakt
Serwis: +48 56 46 88 100
Części: +48 600 900 795
E-mail: grudziadz@jk-services.pl
Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 7:00 - 22:00
sobota: 7:00 - 14:00
Dane rejestrowe
KRS: 0000742095
REGON: 380862900
NIP: 5472205580
Więcej
© 2017 - 2024 JK Diesel Service Sp. z o.o.