JK Diesel Service

MAN Truck Service Piotrków Trybunalski

Dodatkowe usługi Piotrków

Nie tylko tutaj, ale na wszystkich stacjach sieci JK Diesel oferujemy AdBlue w najniższej cenie w Polsce - tylko 0.99 PLN za litr

Autoryzowany serwis MAN - zobacz nasze dodatkowe usługi

Poza standardowymi możliwościami, jakie daje nasz serwis, gdzie trudnimy się naprawami pojazdów marki MAN czy mechaniką ogólną pojazdów ciężarowych, warsztat w Piotrkowie Trybunalskim to także szeroka gama innych usług. Jako kompleksowy serwis, w naszej lokalizacji dostępna jest między innymi myjnia, która czyni naszą ofertę jeszcze bardziej wszechstronną. Zależy nam bowiem na tym, aby każdorazowo przyjeżdżający klient wiedział, że w sieci serwisowej JK Diesel Service otrzyma pomoc w każdej kwestii, której potrzebuje.

Zobacz, w czym jeszcze specjalizujemy się jako serwis MAN. Nasza oferta to pełen zakres napraw, ale także usług dodatkowych, dzięki którym zadbamy o to, aby Twój pojazd był idealnie przygotowany do każdej trasy. JK Diesel Service to definicja profesjonalizmu, który pozwala nam na świadczenie specjalistycznych usług dla właścicieli pojazdów MAN oraz innych samochodów ciężarowych.

Płyn AdBlue i inne akcesoria

Z tego też powodu oprócz wykonania dla Ciebie prac serwisowych przy pojeździe, oferujemy dodatkowe usługi i możliwości, takie jak np. płyn AdBlue, który jest u nas dostarczany w najniższej cenie w Polsce. Jest on dostępny w naszym warsztacie w Piotrkowie Trybunalskim, jak i w dwóch pozostałych naszych placówkach (Rybnik i Grudziądz). Jeżeli Twój samochód ciężarowy wymaga serwisu opon, także w tym zakresie jesteśmy chętni do pomocy. Prowadzimy również sprzedaż ogumienia oraz sprawnie pomożemy Ci w doborze odpowiednich opon. Zapewniamy profesjonalne prace serwisowe oraz wszelkie prace wulkanizacyjne dla wszystkich typów pojazdów ciężarowych.

W naszym oddziale w Piotrkowie Trybunalskim masz możliwość zakupu oryginalnych części MAN, a także części zamiennych MAN. Oferujemy szeroką dostępność produktów warsztatowych oraz części. Nasza oferta to wyłącznie oryginalne części MAN, które mają wartość i pewność odpowiedniej jakości użytych materiałów.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie

W skrajnych przypadkach jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h na dobę. Zadzwoń do nas pod wskazany numer - +48 56 46 88 100, gdzie jako pomoc drogowa NON STOP udzielimy Ci stosownego wsparcia już na miejscu zdarzenia. Przyjedziemy pod wskazany adres z pomocą, a w razie potrzeb w swojej dyspozycji mamy profesjonalny ciągnik holowniczy, który umożliwia holowanie do 30 ton. Zawsze możesz polegać na naszym wsparciu w każdej sytuacji na drodze. Kontaktuj się z nami wtedy, kiedy tego potrzebujesz. W trudnych momentach możesz na nas liczyć!

Odwiedź warsztat w Piotrkowie i przekonaj się o najwyższej jakości!

Zapraszamy do MAN Truck Service w Piotrkowie Trybunalskim. Jesteśmy serwisem, w którym w pełni rozumiemy potrzeby kierowców oraz motoryzację w zakresie pojazdów ciężarowych. Dokładamy wszelkich starań, abyś podczas wizyty w naszej placówce w Piotrkowie czuł się doskonale zaopiekowany. Zaufaj profesjonalistom, by od teraz nie zamartwiać się żadną kwestią dotyczącą Twojego pojazdu ciężarowego. Z naszą obsługą otrzymasz wszystko to, czego potrzebuje Twój samochód!

Zapraszamy do MAN Truck Service w Piotrkowie Trybunalskim!

JK Diesel Service Sp. z o.o.
ul. Rakowska 52
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
Współrzędne GPS
N 51° 26' 24"
E 19° 43' 09"
Kontakt
Serwis: +48 44 713 20 01
Części: +48 784 066 334
E-mail: piotrkow@jk-services.pl
Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 7:00 - 22:00
sobota: 7:00 - 14:00
Dane rejestrowe
KRS: 0000444526
REGON: 243134152
NIP: 5472145174
BDO: 000368967
Więcej
© 2017 - 2024 JK Diesel Service Sp. z o.o.