JK Diesel Service

Truck Service Rybnik

Dodatkowe usługi Rybnik

Nie tylko tutaj, ale na wszystkich stacjach sieci JK Diesel oferujemy AdBlue w najniższej cenie w Polsce - tylko 0.99 PLN za litr

Usługi dla Twojego pojazdu MAN

Stacja JK Diesel Service w Rybniku to kolejna lokalizacja, gdzie możesz zwrócić się do nas z problemem. Czekamy na Ciebie, jeżeli jesteś ze Śląska i okolic, a Twój samochód ciężarowy wymaga serwisu. Jeśli potrzebujesz całościowej opieki i pomocy przy różnych kwestiach dotyczących Twojego pojazdu, zapraszamy do naszego serwisu w Rybniku. Tylko u nas otrzymasz pomoc i porady w każdym zakresie, które dotyczą pojazdów ciężarowych MAN.

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, aby Twój samochód przed wyjazdem na drogę był przygotowany na wszystko. Tym samym świadczymy usługi m.in. w zakresie ogumienia, które jest dla nas priorytetem. Doradztwo przy wyborze opon wraz z ich montażem i wymianą, jest jedną z tych usług, do których należy podejść z wyjątkową dbałością. Chcemy, abyś przyjeżdżając do nas, wraz z Twoim pojazdem czuł się kompleksowo zaopiekowany.

Zaopatrz się w AdBlue i skorzystaj z innych usług

Oferta dodatkowych usług to efekt naszego stałego rozwoju. Chcemy dzięki temu być dla Ciebie miejscem, w którym od A do Z zajmiemy się Twoim pojazdem. Oprócz kwestii mechanicznych i motoryzacyjnych, takich jak prace warsztatowe, Stacja JK Diesel Service w Rybniku to przede wszystkim miejsce dla Twojego pojazdu. To także myjnia oraz dostępność produktów dla transportu, takich jak AdBlue, który znajdziesz na każdej naszej stacji w najkorzystniejszej cenie w Polsce.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa od strony mechanicznej, jak i pozostałych kwestii, które tyczą się pojazdów ciężarowych MAN. Jeżeli więc Twój samochód potrzebuje pielęgnacji, zachęcamy do skorzystania z naszej myjni. Najlepiej zaplanować przyjazd, gdzie za jednym razem będziesz mógł skorzystać z wielu usług, w których się specjalizujemy.

Odpowiednie i specjalistyczne wsparcie to podstawa w prowadzeniu serwisu, którą od lat się kierujemy. Chcemy być dla Ciebie najlepszym pomocnikiem, do którego możesz zwrócić się z każdym zapytaniem dotyczącym Twojego pojazdu, czy jego usterką. Efektem owocnej współpracy z klientami i pozycji lidera na rynku są pozostałe placówki, które otworzyliśmy, by służyć Ci pomocą w innych zakątkach naszego kraju.

Pomoc drogowa Rybnik - służymy pomocą 24/7

Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7 jeśli chodzi o usługi jako pomoc drogowa NON STOP: +48 56 46 88 100. Losowych i nieprzyjemnych sytuacji na drodze niestety nie da się przewidzieć, dlatego możesz do nas śmiało dzwonić zawsze wtedy, gdy tylko tego potrzebujesz. Dodatkowo spośród naszej floty pojazdów dysponujemy specjalistycznym ciągnikiem holowniczym. Dzięki tej maszynie jesteśmy w stanie holować pojazd o łącznej masie maksymalnej aż do 30 ton.

W zależności czego od nas potrzebujesz i co się wydarzyło, możliwość holowania samochodów ciężarowych MAN - i nie tylko - to jedna z naszych usług. Niektóre z awarii po sprawnej diagnostyce możemy naprawić już na miejscu. Życzymy Ci jazdy bez przygód, natomiast w razie wystąpienia usterki czy innej nieprzyjemnej sytuacji, czekamy na Twój telefon, by zaoferować swoją pomoc.

Profesjonalny serwis MAN - postaw na bezpieczeństwo

JK Diesel Service to autoryzowany serwisant samochodów ciężarowych marki MAN. Niemiecki producent jest naszą domeną, jednak serwisujemy także pojazdy innych fabrykantów. Odwiedź naszą stację w Rybniku i przygotuj swój pojazd na bezpieczne pokonywanie tras!

Zapraszamy do Truck Service w Rybniku!

JK Diesel Service Sp. z o.o.
ul. Raciborska 179
44-210 Rybnik
Polska
Współrzędne GPS
N 50° 05' 16"
E 18° 30' 08"
Kontakt
Serwis: +48 32 44 14 777
Części: +48 32 44 14 780
E-mail: rybnik@jk-services.pl
Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 7:00 - 22:00
sobota: 7:00 - 14:00
Dane rejestrowe
KRS: 0000444526
Regon: 243134152
NIP: 5472145174
Więcej
© 2017 - 2024 JK Diesel Service Sp. z o.o.